Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych 2017

Można napisać „no tak – wyprowadziłem się z Olsztyna a oni robią festiwal piwny”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo wyglądało na to, że to musi się stać. Najpierw browar restauracyjny Warmia, potem coraz prężniej działający oddział PSPD i w końcu browar z Olsztyna. Nie mogło być inaczej, … Czytaj dalej

Beer Geek Madness 5

To moja trzecia edycja. Podoba mi się forma tego wydarzenia ale wykonanie coraz mniej. Wysoce prawdopodobne, że nie jest to wina organizatorów, bo to nie jest bezpośrednio spowodowane ich działaniami ale mieli również przecież na to wpływ – wystarczy przeanalizować co się oferuje ludziom. Ale po kolei.
Wydawanie pakietów od … Czytaj dalej

Beer Geek Madness 3

Była to moja pierwsza edycja Beer Geek Madness. Nie wiedziałem dokładnie czego się spodziewać, bo specjalnie nie czytałem opinii o poprzednich edycjach i nie oglądałem foto czy wideo relacji. Chciałem mieć „czystą głowę” by ocenić co jest. Tak też zrobiłem.
I tak, moja opinia różni się od opinii innych, bo … Czytaj dalej

Hevelka

Kolejny festiwal piwny, tym razem w Gdańsku. Z racji mniejszej odległości niż w przypadku FDP pojechałem tylko na jeden dzień. Festiwal był dwudniowy. Spodziewałem się, że będzie co najmniej w połowie tak duży jak ten we Wrocławiu. A tu okazało się na miejscu, że jest mniejszy.

Mogłem sprawdzić dokładniej, że … Czytaj dalej

6. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

Zdaję sobie sprawę, że piszę prawie trzy tygodnie po wydarzeniu, jednak przeziębienie dało na tyle się we znaki, że nie mogłem wcześniej zebrać myśli. Mimo, że z takim poślizgiem to mam nadzieję, że będzie to recenzja pełna. W dotychczasowych brakowało mi informacji o samym festiwalu – relacje skupiały się na … Czytaj dalej