Jabeerwocky Drank Ula

Browar: Jabeerwocky
Styl: AIPA
IBU: brak danych
Blg: 15
Zawartość alkoholu: 6,5%
Chmiel: brak danych
Słód: brak danych
Drożdże: brak danych
Dodatki: brak danych

Szmaciane nuty, w tle winogrona pod postacią soku z koncentratu. I to trzeba mocno tego soku szukać. „Standardowych” nut chmielowych brak.
Piana średnio obfita, z dość obfitym pozostawianiem na szkle. Niemniej szybko redukuje się do małego okręgu unoszącego się nad piwem. Barwa miedziana, klarowne.
W smaku słodkawy karmel mocno rozwodniony. Do tego równie rozcieńczone łodygowe nuty, ale nie zalegają i nie są mocne. Słodowość biszkoptowa, z mocnym wspomaganiem ze strony karmelu.
Im dalej, tym łodygowo bardziej, ale w stylu jakieś warzyw, a nie „standardowej” łodygi, którą normalnie spotyka się w IPA z polskiego kraficku.
Goryczki nie ma, jest za to wspomniana łodyga, która z każdym łykiem tylko bardziej zalega.

Kanał? Oj tak.
No cóż… Tyle było pierdolenia wielkiego specjalisty na kanale na youtube, jaka to nie powinna być AIPA a wszystkie wymienione błędy zostały tutaj popełnione. Rzeczywistość jak widać szybko weryfikuje takich ekspertów.
Pierdolenie 0 : rzeczywistość 1.

Btw – Nowy browar a już powiela niefajne rzeczy w polskim kraficku – brak składników użytych do tego piwa na etykiecie, brak strony gdzie można je umieścić, gówniana etykieta, jakby zrobiona ze stockowych grafik. Eh.

Ocena:
Aromat: 1/10
Wygląd: 2/5
Smak: 1/10
Odczucie: 1/5
Ogólna: /20
Suma: 0,6/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.